Galerija

Galerija

Galerija

Didysis namas

Sodybos širdis, kuri atsiveria į vaizdingus gamtos peizažus. Ši erdvė sukurta jaukiems susibūrimams, šeimos šventėms ar tiesiog atsipalaidavimui nuo kasdienybės šurmulio. Čia kiekvienas kampelis alsuoja šiluma ir svetingumu, o modernūs patogumai užtikrina, kad Jūsų viešnagė būtų nepriekaištinga.

Pirties namelis ir aplinka

Pirties namelis  ir aplinka siūlo ne tik tradicinio atsipalaidavimo patirtį pirtyje, bet ir įvairias lauko pramogas. Aplinką papildo tinklinio aikštelė, šildomas lauko kubilas su  su hidromasažu ir LED apšvietimu, patogūs hamakai, skirti atsipalaidavimui gamtos apsuptyje. Netoliese esantis ežeras kviečia mėgautis vandens džiaugsmu, siūlydami valtis pasiplaukiojimu.

Šeimos nameliai

Nameliai skirti  šeimoms ar mažoms draugų grupėms, ieškančioms komforto ir privatumo. Kiekvienas namelis yra pilnai įrengtas, su visais reikalingais patogumais, užtikrinančiais nepriekaištingą poilsį. Aplink namelius tvyro rami ir atpalaiduojanti atmosfera, o patogus išdėstymas suteikia galimybę mėgautis gamtos grožiu ir tylos malonumu. Čia rasite viską, ko reikia atitraukti mintis nuo kasdienybės ir pailsėti nuo miesto šurmulio.

Scroll to Top