Lankytinos vietos

Lankytinos vietos

Lankytinos vietos

Dubingių tiltas ir piliavietė

Dubingių tiltas ir piliavietė. Šių vietų stipriai ieškoti tikrai nereikia, o esant geram orui ir savaitgaliui – šalia minėto tilto tikriausiai jau stovės autobusas su turistais ar pavieniai šeimų ir porų automobiliai. Mašiną galima palikti kartu su kitais.

Pasižvalgius po ežerą, kitoje tilto pusėje rasite laiptelius, kuriais užlipsite ant piliavietės. Aukšto ir senais ąžuolais apaugusiu kalno. Nuo jo atsiveria stulbinanti panorama į Asvejos ežerą, įrengti suoliukai ant kurių galite prisėsti ir praleisti šiek tiek laiko. Mums lankantis beprotiškai žydėjo pienės!

Radvilų rūmų fragmentų ekspozicija

Mums lankantys Dubingiuose, šalia pastato lauke sėdėjo moterėlė iš kurios įsigijome bilietą. Kadangi daug žmonių aplink nebuvo, ji netgi draugiškai mums pravedė ekskursiją apie tai, kas sužinota ir atrasta iš iškastų liekanų. Rekomenduojam užsukti, nepagailėti vieno kito euro ir pabūti muziejuje vidury laukų.

Gaurakalnės pelkės pažintinis takas

Nuorodą į šį taką rasite netoli Dubingių poilsio centro, ten galėsite palikti ir mašiną. Pelkių takas nedidelis, bet gražus, einantis per mišką. Tai ne pirma mūsų lietuviška pelkė, bet jei nesate buvę – visuomet įdomu aplankyti šiek tiek atšiauresnę gamtos vietą.

Dubingių žirgynas

Tai pirmasis pramogų komplekso “Dubingiai Diamond Resort” etapas, įsikūręs unikalios gamtos apsuptyje. Aplink esantys trys ežerai, miškai, ilgamečiai ąžuolai, vasaros vakarais už lauko jojimo aikštės esančioje dauboje pasirodantys įspūdingi saulėlydžiai, paskęstantys rūkė, sukuria ypatingą jaukumą ir ramybę.

Daugiau informacijos: http://www.dubingiuzirgynas.lt/

Scroll to Top