Sodyba

Kviečiame į atgaivą sielai ir kūnui – mūsų žaliuojančioje sodyboje.

Sodyba

Kviečiame į atgaivą sielai ir kūnui – mūsų žaliuojančioje sodyboje.

Sodyba

Kviečiame į atgaivą sielai ir kūnui – mūsų žaliuojančioje sodyboje.

Sodyba

Adomo Sodyboje rasite erdvią, kondicionieriumi aprūpintą salę, kuri talpina iki 25 asmenų su TV/Audio/WiFi, bei 20 miegamųjų vietų antrame pastato aukšte.
Virtuvę su indais ir buitine technika. 
Lauke jus pasitiks pavėsinė su lauko baldais, griliumi, lauko židiniu, kurie užtikrins malonu buvimą gamtos apsuptyje. 

Sodyba

Mūsų sodyboje rasite erdvią, kondicionieriumi aprūpintą salę, kuri talpina iki 25 asmenis ir siūlo 20 miegamųjų vietų, pilnai įrengtą virtuvę bei patogumus, tokius kaip TV/Audio/WIFI. Lauke jus pasitiks pavesinė su lauko baldais ir jaukus lauko židinys, kurie užtikrins malonų buvimą gamtoje.

Pirtis ir kubilas

Atsipalaiduokite mūsų pirtyje, kurioje vienu metu gali kaitintis iki 10 žmonių. Patogumus papildo erdvus poilsio kambarys ir dušas, o šalia esantis šildomas kubilas su hidromasažu ir LED apšvietimu žada neprilygstamą atpalaidavimo ir atgaivos patirtį. 

Aktyvios pramogos

Aktyvus laisvalaikis gamtos apsuptyje: 
Valtis ir vandens dviratis Jūsų paslaugomis.
Organizuojami pasiplaukiojimai  baidarėmis pažintiniuose  maršrutuose. Čia taip pat rasite tinklinio ir futbolo aikšteles, vaikų žaidimų zoną bei stalo tenisą ir futbolą – viskas, kas reikalinga smagiam ir judriam poilsiui.
  

Aktyvios pramogos

Aktyvus laisvalaikis gamtos apsuptyje: plaukiojimas baidarėmis, kanoe ir plaustais pažintiniuose vandens maršrutuose. Čia taip pat rasite tinklinio ir futbolo aikšteles, vaikų žaidimų zoną bei stalo tenisą ir futbolą – viskas, kas reikalinga smagiam ir judriam poilsiui.

Maitinimas

Švenčių metu sodyboje galima užsisakyti maitinimą. Specialus meniu sudaromas pagal kiekvieno kliento poreikius, atsižvelgiant į individualų skonį bei pageidavimus.

Kainos sezonu metu (Gegužės 1 d. – Lapkričio 1 d.)

Ne sezono metu, teirautis info@adomosodyba.lt arba +370 689 81990

Atvykimas nuo 14:00, išvykimas kitą dieną iki 12:00 

Sekmadienis-Ketvirtadienis

€ 300

Penktadieniais

€ 500

Šestadieniais

€ 550

Galerija

Scroll to Top